تبلیغات حرفه ای و ايميل ماركتينگ

صفحه اصلیسایتهای ایرانیبانک ویژه ایمیلفروش ایمیل های فعالمزایای ایمیل مارکتینگدرباره ماتماس با ما

 
فهرست سایتها
 
فهرست سایتها
 
فهرست سایتها
 

مقررات ثبت سایت:

1. براي عنوان سايت خود از حروف فارسي استفاده كنيد. و از عنواني استفاده كنيد كه محتواي سايت شما را بيان كند و از كلماتي نامناسب و نامربوط به محتوای سایتتان هرگز استفاده نكنيد.

2. هرگز لينكهاي تبليغاتي مربوط به زیر مجموعه گیری را در این بخش ثبت نكنيد.

3. در وارد كردن ایمیل و آدرس وب سایت و گروه مربوطه دقت كنيد.

4. لطفا طبق قوانین جرائم رایانه ای و ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی نسبت به ثبت سایت خود اقدام نمایید. سایتهایی که دارای مطالب غیر اخلاقی باشند و قوانین را رعایت نکرده باشند پذیرفته نخواهند شد.

5. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید. لینک سایت شما در 2 روز اول به صورت رایگان در فهرست سایتها قرار داده می شود.

6. ثبت سایت به دو روش امکان پذیر است(در هر دو روش، 2 روز اول رایگان است):

  • روش تبادل لینک

  • روش پرداخت نقدی

7. لینک شما در بازه های زمانی مختلف توسط بخش مدیریت بررسی شده و در صورت مطابقت با مقررات سایت فعال خواهد بود. در غیر این صورت با یک ایمیل از شما درخواست می شود که مجددا اقدام به ثبت سایت خود طبق مقررات سایت نمایید.

8. طریقه ثبت سایت: ابتدا در فرم زیر، نام و نام خانوادگی، تلفن، ایمیل، گروه، عنوان و آدرس اینترنتی سایت خود را وارد کنید. سپس مدت زمان نمایش لینک سایت خود را انتخاب کنید. چنانچه بیش از 2 روز را انتخاب کنید از شما خواسته می شود که یکی از گزینه های تبادل لینک یا پرداخت نقدی را نیز انتخاب کنید. چنانچه روش تبادل لینک را برگزینید لازم است آدرس صفحه ای از سایت خود را که می خواهید لینک 4راه تبليغات را با عنوان تبلیغات حرفه ای و ايميل ماركتينگ در آن قرار دهید وارد کنید. اما چنانچه روش پرداخت نقدی را انتخاب کنید مبلغ مربوطه به همراه شماره حسابهای مدیر سایت به شما نشان داده می شود. و نیز فیلدهایی جهت وارد کردن شماره رسید بانکی، تاریخ پرداخت و مبلغ پرداخت شده ظاهر می شود. که پس از واریز مبلغ، لازم است آن فیلدها پر شود.

9. در روش پرداخت نقدی، چنانچه برای مدت زمان نمایش لینک خود، تعداد روزهای بیشتری را انتخاب کنید در محاسبه مبلغ قابل پرداخت، تخفیف بیشتری لحاظ می گردد( با اننخاب روزهای مختلف می توانید مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید)

10. با توجه به تعداد روزهایی که انتخاب می کنید و بر اساس مقادیر زیر، به لینک شما ستاره اختصاص می یابد. لینکی که ستاره های بیشتر دارد در فهرست سایتها جایگاه بهتری خواهد داشت. نکته مهم: فقط در روش پرداخت نقدی، ستاره لحاظ می شود.

  • کمتر از 60 روز: بدون ستاره

  • بین 60 تا 120 روز: 1 ستاره

  • بین 120 تا 180 روز: 2 ستاره

  • بین 180 تا 240 روز: 3 ستاره

  • بین 240 تا 300 روز 4 ستاره

  • بین 300 تا 360 روز 5 ستاره

11. پس از گذشت مدت زمان انتخابی نمایش لینک، لینک سایت شما به صورت اتوماتیک از فهرست حذف خواهد شد و با یک ایمیل به شما اطلاع داده می شود تا در صورت تمایل مجددا سایت خود را ثبت نمایید.

 

فرم ثبت سایت در فهرست سایتهای ایرانی

نام و نام خانوادگی 

شماره تلفن 

ايميل  

انتخاب گروه 

عنوان سایت(فارسی)  

آدرس سايت  

روز

مدت زمان نمایش لینک 

 

Google PageRank Checker

  ©1403 4rahtablighat